Spolek SK Olomouc Sigma MŽ má nový výbor, nejsou v něm Gajda nebo Lébr
Valná hromada spolku SK Olomouc Sigma MŽ zvolila nové složení výboru spolku i kontrolní komise. Předsedou zůstává Jakub Beneš. Nový výbor spolku bude pracovat oproti minulosti v zeštíhleném složení a bude mít sedm členů místo dosavadních třinácti. Mezi členy výboru nejsou například Jaromír Gajda nebo Josef Lébr. Klub o tom informoval na svém webu.
Předsedou byl znovu zvolen Jakub Beneš. Prvním místopředsedou Michal Hrubý a místopředsedou David Rozehnal. Dalšími členy výboru jsou Miroslav Jeslík, Petr Konečný, Adam Košař a Jan Krajčovič.
Po dlouhých letech opouštějí orgány klubu a spolku Jaromír Gajda, Miroslav Koutek či Josef Lébr. Pokračovat nebudou ani Oldřich Ohnút, Milan Zapletal, Mojmír Fryčák a Ondřej Navrátil. „Chci v první řadě poděkovat všem kolegům, kteří byli součástí klubových orgánů po desetiletí. Jejich zásluhou se ze Sigmy stal stabilní ligový klub s bohatou evropskou historií a uznávanou mládežnickou akademií. Věřím, že nový výbor je personálně obsazený tak, aby mohl na tuto práci navázat a rozvíjet klub ve dvou zásadních oblastech – výchově talentovaných hráčů v rámci klubové akademie a správě sportovních areálů včetně Androva stadionu,“ uvedl Jakub Beneš, předseda výboru spolku.
Kromě výboru byla na valné hromadě zvolena také nová kontrolní komise. Jejím předsedou bude Jiří Juřena. Jeho spolupracovníky budou Stanislav Sochor a Radek Vyroubal.
Výbor spolku SK Olomouc Sigma MŽ:
Jakub Beneš (předseda), Michal Hrubý (1. místopředseda), David Rozehnal (místopředseda), Miroslav Jeslík, Petr Konečný, Adam Košař, Jan Krajčovič.
Kontrolní komise:
Jiří Juřena (předseda), Stanislav Sochor, Radek Vyroubal.