Stoper Beneš je zpět v Sigmě, bude působit v béčku
Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Uvedla to Sigma na svém webu s tím, že by mít roli zkušeného hráče a mentora pro mladší fotbalisty.
Sedmatřicetiletý Beneš se do Sigmy vrací po dvou letech, ve kterých působil ve Vysočině Jihlava v Chance Národní Lize.
„Jsme rádi, že můžeme Víta přivítat zpátky. V béčku bude plnit roli zkušeného hráče, vedle nějž se mohou ti mladší zlepšovat a růst. Vidíme v něm také do budoucna přesah směrem k trenérské práci, už nyní se zapojí do postových tréninků v naší akademii,“ řekl Michal Hrubý, ředitel rozvoje fotbalu v SK Sigma Olomouc.
„V Sigmě jsem strávil kus života a přirostlo mi to tady všechno k srdci. Jsem moc rád, že se můžu zase vrátit do klubu zpátky. Moc se na to těším a věřím, že se nám bude dařit,“ řekl Beneš.