Skočila pod auto, řidič ji srazil. Žena skončila na fakultce
Zábava v centru po Olomouc (o)žije ještě neutichala a na jednom z míst už zasahovali policisté. Krátce po půlnoci v noci na neděli vyjížděli policisté ke srážce ženy a řidiče auta. Žena se zraněním skončila v nemocnici.
„Jednadvacetiletý řidič automobilu zn. Mercedes-benz při odbočování srazil jednadvacetiletou chodkyni, která mu neočekávaně vběhla do cesty. Zraněná žena musela být převezena k ošetření do Fakultní nemocnice Olomouc,“ informoval policejní mluvčí Jaroslav Herzán.
Podle informací Reportu by mělo jít o srážku na třídě Svobody v okolí náměstí Národních Hrdinů. Žena utrpěla jen lehčí zranění, jak pro redakci řekl v pondělí Herzán. Řidič měl výsledky dechové zkoušky negativní. „Zraněná žena však měla pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem přes 3 promile alkoholu v dechu,“ upřesnil mluvčí.
„Policie to prověřuje jako přestupek ze strany zraněné ženy, v tomto případě nenese vinu řidič,“ upřesnil pro Report policejní mluvčí Jaroslav Herzán.