Nabízí zmrzlinu i palačinky. V zoo mají nový podnik

Olomoucká zoo představuje nový gastro provoz u lanového centra pod názvem snack U Lanáčku, kde bude nabízet francouzské palačinky a později i pizzu. Na osvěžení je zde v nabídce točená zmrzlina, která tak v areálu zahrady získala pevné místo.

Jeho vybudováním završuje výstavbu sezónních gastro provozoven, které bylo potřeba kapacitně posílit, aby více uspokojovaly zájem a komfort návštěvníků. „Ti tak mají nyní možnost vybírat z pestré škály pokrmů napříč celým areálem, přičemž každý stánek nabízí svůj specifický sortiment. Vedle hlavní restaurace Pod Věží zde naleznou gril U Lvů, pizzu U Medvěda, snack U Lanáčku. Novinkou je také dlouho očekávaná možnost platby kartou na všech gastro provozech areálu,“ uvádí Adéla Theimerová, vedoucí gastro provozu olomoucké zoo. „V posledních letech otevíráme každoročně nový gastro stánek s výrazně vyšším hygienickém standardem umožňující celoroční provoz. Realizací snacku U Lanáčku jsme připraveni na výstavbu restaurace Pod Věží při zachování pestré nabídky gastro služeb,“ uzavírá ředitel zoo Radomír Habáň.

První francouzské palačinky za doprovodu francouzských písní dnes návštěvníkům připravil primátor Miroslav Žbánek: „Už nyní se poohlížím po něčem, co bych mohl dělat dál, kdybych v příštím volebním období neuspěl. Vzhledem k tomu, že mi to jde, palačinky se povedly a nabídky zoo se těžko odmítají, tak o posílení provozu gastra uvažuji. Jistě však slibuji, že až tady zase zavítám s dětmi, osobně jim palačinky přichystám. Kvituji záměr zoo otevřít více provozoven po obchůzkové trase, aby se návštěvníci v areálu rozptýlili a našli pro sebe to, co jim chutná,“ dodal.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály