S autem nabourala do schodů. Po čelním náraze skončila řidička se zraněním
Řidička v Jeseníku neudržela auto na silnici. Šedesátnice z neznámých důvodů sjela při jízdě po Šumperské ulici s autem mimo komunikaci a čelně narazila do betonových schodů.
„Šedesátiletá řidička vozidla Škoda Kamiq během jízdy z dosud nezjištěných příčin přejela vlevo do protisměru, kde následně sjela s vozidlem mimo pozemní komunikaci. Tam došlo k čelnímu nárazu do betonových schodů,“ informoval policejní mluvčí Jaroslav Herzán s tím, že přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.
Řidičce dali policisté dýchnout, zkouška ale byla negativní. „Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky. Hmotná škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na částku 495 tisíc korun,“ doplnil Herzán.