Nedala přednost. Dvě škodovky skončily v sobě
Policie zasahovala u dopravní nehody na Šumpersku. Řidička, která jela ve středu od Klopiny k obci Police na Šumpersku nedala přednost.
„Starší řidička jela s vozidlem Š Fabia ve směru od zmíněné obce k obci Police a začala odbočovat vlevo na účelovou komunikaci. Při tomto manévru ovšem nedala přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu Š Octavia, což mělo za následek střet obou vozidel,“ informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.
Policisté u obou řidičů provedli dechovou zkoušku, která měla negativní výsledek. „Při dopravní nehodě došlo ke zranění spolujezdce z fabie, který ale ošetření rychlou záchrannou službou nežádal,“ dodala Zajícová.
„Při dopravní nehodě došlo ke hmotné škodě na obou vozidlech v předběžné výši 50 tisíc korun,“ uzavřela mluvčí.