Coworkingové centrum Vault 42 oslavilo 4. narozeniny a nabízí poslední místa pro práci

Olomoucký Vault 42 oslavil na začátku července své čtvrté narozeniny! Na oslavě nechyběl kromě dobré nálady a zábavy nabitý program v podobě vernisáže Lucie Králíkové, ohňového vystoupení a také aktivit pro ty nejmenší účastníky. Nouze nebyla ani o dobré jídlo a pití. Také redakce Olomouckého Reportu byla součástí narozeninové oslavy, kterou si všichni přítomní náramně užili. Ty nejlepší střípky jsme pro vás vyfotili!

Součástí čtvrtých oslav coworkingového centra byli nejen jeho stávající členové, ale událost si nenechali ujít ani bývalí členové, kamarádi, známí, zkrátka každý, kdo má Vault 42 rád a stále se rád vrací.

Program byl nabitý a všichni se skvěle bavili! Každý z návštěvníků si našel aktivitu, která právě ho osobně nejvíce zajímala. Nejen umělce zaujala vernisáž mladé umělkyně Lucie Králíkové. Zájemci mohli vyzkoušet také virtuální realitu Alternaut. V podvečer byla na programu dechberoucí ohňová show. A nezapomnělo se ani na ty nejmenší účastníky oslavy, pro které byly po celou dobu připraveny hry a tvořivé aktivity.

Vault 42 je tady pro všechny freelancery, kreativce a další profesionály

Coworkingové centrum Vault 42 je v historickém centru Olomouce otevřeno od roku 2017. Profesionálům působícím v oblasti kreativity, marketingu a PR a dalších oborech nabízí místo pro práci, schůzky a také pořádání nejrůznějších firemních akcí. Freelanceři, kteří by se chtěli stát součástí komunity Vault 42 mají na výběr hned z několika variant členství. Centrum Vault 42 můžete dopodrobna prozkoumat ZDE.

Členství FIXdesk nabízí poslední dvě volná místa

Pro ty, kteří hledají stálé pracovní místo a preferují klidnější pracovní prostředí je k dispozici členství FIXdesk. A dobrou zprávou je, že v tomto oddílu jsou aktuálně dvě volná místa. Pokud už vás nudí home office a raději byste šli do společnosti lidí, kteří jsou stejně naladěni jako vy a spojuje je zájem o moderní technologie a flexibilní pracovní doba, je členství FIXdesk přímo pro vás! Ve Vaultu si můžete sami vybrat místo, kde se vám bude nejlépe pracovat a to bude patřit jenom vám. Do Vaultu budete mít neomezený přístup a součástí členství je také možnost využít zasedací místnost a další společné prostory. 

Sámoška má pár volných židlí, které čekají na další kreativce

A pro ty, kteří se během dne potřebují na pár hodin někam zašít, ale klasická kavárna pro ně není to pravé ořechové, je tu Sámoška. V prostorách Sámošky mohou členové pracovat nebo se potkávat se svými hosty a klienty. Nechybí tu ani dobrá káva a něco malého k zakousnutí. Sámoška funguje na principu samoobslužné kavárny a ke stolu si každý občerstvení servíruje sám. Pokud přesně takový prostor hledáte pro svoji práci, tak jste ve správný čas na správném místě. V Sámošce se totiž také uvolnilo několik židlí, které čekají na své obsazení. Více informací o Sámošce naleznete ZDE.

Rádi byste pro práci využili prostory, které nabízí Vault 42, ale nejste s jisti, zda vám místo bude vyhovovat? Využijte možnosti Vault TEST - jednoho pracovního dne na zkoušku, který je zcela zdarma. Můžete si vyzkoušet všechny pracovní zóny a poté si vybrat, které z nich vám nejvíce vyhovuje. Svůj TEST Day si zarezervujte dopředu prostřednictvím e-mailu info@vault42.cz Vault 42 se bude na všechny nové freelancery moc těšit!

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

  • Kde se lidé v Olomouci nejvíc bojí? Napoví pocitová mapa města
    Společnost

    Kde se lidé v Olomouci nejvíc bojí? Napoví pocitová mapa města

    Město Olomouc spustilo nový web věnovaný pocitovým mapám. Interaktivní portál umožňuje lidem vidět, jak občané vnímají jednotlivá místa ve městě, co mají rádi, kde se cítí bezpečně, kde jim něco chybí nebo kde se nejvíce bojí. Výsledky mají pomoci při plánování budoucího rozvoje Olomouce, strategických dokumentů i konkrétních projektů

  • V Hranicích se otevřelo nově opravené nábřeží. Nabízí místo pro odpočinek
    Společnost

    V Hranicích se otevřelo nově opravené nábřeží. Nabízí místo pro odpočinek

    Příjemnější prostředí čeká na obyvatele a návštěvníky Hranic na Přerovsku. Minulý pátek bylo slavnostně otevřeno revitalizované nábřeží na Kropáčově ulici. Součástí proměny je odpočinková zóna, nový mobiliář a nové veřejné WC.

  • Na Kralický Sněžník jinudy. Do listopadu bude uzavřena jedna z lesních cest
    Společnost

    Na Kralický Sněžník jinudy. Do listopadu bude uzavřena jedna z lesních cest

    Kvůli rekonstrukci nebude do 15. listopadu průchozí a pro cyklisty průjezdná lesní cesta Návrší v masivu Králického Sněžníku. Cesta blízko Stříbrnic u Starého města pod Sněžníkem v délce víc než 2,5 kilometrů byla uzavřena na začátku tohoto týdne.

Seriály