Sedm štěňat v krabici od bot. Jen pár dní po narození je někdo odložil

Na městskou policii doputoval kuriózní balík. Štěňata stará jen pár dní přinesla strážníkům žena, která je objevila v krabici od bot u jednoho z obchodů v Olomouci. Sedm štěňat o víkendu doputovalo do jednoho z útulků, kdo štěňata ale odložil, zatím policie zjišťuje.

"Štěňata jsme si převzali a následně jsme je odvezli na příslušnou veterinární kliniku, kde o ně bude náležitě postaráno. Kdo se takto zbavil psích sourozenců se nám zjistit nepodařilo," informoval mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle v pátek.

Podle mluvčího mělo jít o sedm psích sourozenců, kteří se narodili teprve před několika dny. Na služebnu je přinesla žena, která štěňata našla v krabici od bot u obchodu na ulici Pavelkova v Olomouci.

Štěňata pak přijal útulek Voříšek v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku. "Včera jsme se ujali 7 odložených štěnátek ve věku pouhých 5 dnů. Máme za sebou první nonstop večer plný péče a ručního dokrmování co 2 hodiny těchto malých bobánků. Je vůbec zázrak, že přežili," informoval útulek Voříšek na sociální síti Facebook v neděli.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Zvyšuje se bezpečnost pro chodce v Droždíně. V ulici U Cihelny vzniká nový přechod, chodníky a osvětlení. Hotovo má být v půlce července. Dopravní provoz je tu během stavby řízený kyvadlově semafory.
  • UNIČOV
    Jako nové bude autobus nádraží v Uničově. Dnes začíná jeho proměna za víc než 20 milionů korun. Rekonstrukce má být hotová v září a přinese moderní čekárnu, zastřešená nástupiště a chytrý informační systém.
  • OLOMOUC
    Své aktuální trenéry o víkendu představila fotbalová Sigma Olomouc. A-tým povede do nové sezóny dál Pavel Hapal, který je na postu kouče už od dubna. Novým trenérem Béčka se stal Tomáš Palinek se zkušeností ze Slovenska a Brna. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály