Mladík narazil s autem do městského úřadu. Vypil skoro půl litru vodky

Ve Starém městě na Šumpersku vyráželi policisté k dopravní nehodě na náměstí Osvobození. Mladík nepřizpůsobil jízdu a čelně narazil do budovy městského úřadu. Podle svých slov vypil téměř půl litru vodky po druhé nehodě, kterou během noci způsobil.

"Mladý 19letý řidič jel s osobním vozidlem značky Nissan ve směru od ulice Hanušovická k ulici Bezručova. Jízdu nepřizpůsobil svým schopnostem, stavu komunikace a vlastnostem vozidla a po projetí levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo komunikaci, kde čelně narazil do budovy městského úřadu," přiblížila průběh nehody mluvčí policie Miluše Zajícová.

Podle ní následně mladík z auta vylezl a po chvíli zase sedl zpět za volant a z místa odjel. "Celou událost viděl svědek, který nás o tom informoval na lince 158," vysvětlila.

Policejní hlídka našli vozidlo o kus dál na ulici Nádražní, ale bez řidiče, kde narazilo do dřevěné informační cedule. "Mezitím se na linku 158 ozval řidič uvedeného vozidla, který se doznal k oběma nehodám," pokračovala mluvčí s tím, že policisté během dechové zkoušky naměřili hodnoty 1,58 a 1,70 promile. "Podle svých slov vypil cca 0,4l vodky, a to až po druhé nehodě, kdy po nárazu do cedule zůstal sedět ve vozidle," vysvětlila Zajícová a doplnila, že poté z auta vylezl a z místa nehody odešel.

Obě nehody ustál podezřelý bez zranění. Hmotnou škodu na vozidle vyčíslili policisté na 60 tisíc korun, na budově úřadu 80 tisíc korun a na informační ceduli 10 tisíc.

Související

  • Na D1 neprojedete. Kvůli nehodě tří aut stojí doprava u Kojetína
    Krimi

    Na D1 neprojedete. Kvůli nehodě tří aut stojí doprava u Kojetína

    Provoz na dálnici D1 mezi Kroměříží a Kojetínem na Přerovsku zastavila dnes časně ráno nehoda. Oba jízdní pruhy ve směru na Prahu blokuje převrácený kamion. Vyplývá to z informací zveřejněných Národním dopravním informačním centrem a policií na síti X. Hasiči na facebooku uvedli, že na dálnici havaroval kamion a dvě dodávky, přičemž dva lidé utrpěli zranění. Ve směru na Ostravu je dálnice průjezdná jedním pruhem.

  • Skočila pod auto, řidič ji srazil. Žena skončila na fakultce
    Krimi

    Skočila pod auto, řidič ji srazil. Žena skončila na fakultce

    Zábava v centru po Olomouc (o)žije ještě neutichala a na jednom z míst už zasahovali policisté. Krátce po půlnoci v noci na neděli vyjížděli policisté ke srážce ženy a řidiče auta. Žena se zraněním skončila v nemocnici.

  • S autem nabourala do schodů. Po čelním náraze skončila řidička se zraněním
    Krimi

    S autem nabourala do schodů. Po čelním náraze skončila řidička se zraněním

    Řidička v Jeseníku neudržela auto na silnici. Šedesátnice z neznámých důvodů sjela při jízdě po Šumperské ulici s autem mimo komunikaci a čelně narazila do betonových schodů.

  • Nezvládl zatáčku a havaroval. 19letý muž na Přerovsku dostal auto na bok
    Krimi

    Nezvládl zatáčku a havaroval. 19letý muž na Přerovsku dostal auto na bok

    Nepřiměřená rychlost způsobila dopravní nehodu v pondělí večer na Přerovsku. Mezi Výkleky a Lazníky havaroval v levotočivé zatáčce 19letý řidič se svým spolujezdcem. Řidič byl preventivně převezen do nemocnice, škoda se vyšplhala na 25 tisíc korun.

Rychlovky

  • ŠUMPERSKO
    Kvůli rekonstrukci nebude do 15. listopadu průchozí a pro cyklisty průjezdná lesní cesta Návrší v masivu Králického Sněžníku. Cesta blízko Stříbrnic u Starého města pod Sněžníkem v délce víc než 2,5 kilometrů byla uzavřena na začátku tohoto týdne. Více.
  • ČESKÁ REPUBLIKA
    Nový ročník Chance Národní Ligy byl i se čtyřmi nováčky rozlosován. Dva z nich narazí hned ze startu na sebe – pražská Dukla přivítá za měsíc Českou Lípu. Třinec se na úvod představí v Prostějově a Kladno v Ústí nad Labem. Více.
  • OLOMOUC
    Prasklé potrubí u budovy magistrátu dnes rozvířilo na sociálních sítích předvolební debatu mezi členy radniční koalice a opozice o tom, kdo má dlouhodobě špatný stav vodovodní sítě v Olomouci na svědomí. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály