Mladík narazil autem do stromu, vozidlo shořelo. Psovod na místě hledal další osoby

Devatenáctiletý řidič jel v obci Jezernice na Přerovsku směrem od Hranic, když přejel do protisměru, vzápětí vyjel mimo komunikace a narazil do stromu. Auto se ocitlo v plamenech, mladík ovšem z auta dokázal vystoupit a dojít na cestu. Zde zastavil řidiče, který mu poskytl první pomoc a přivolal složky Integrovaného záchranného systému.

Hlídce mladík na místě sdělil, že vozidlo řídil on a nikdo jiný s ním nebyl. „Nicméně byl na místo vyslán i policejní psovod, který místo v okolí nehody prohledal, zda se někde náhodou nenachází další osoby, které mohly mít souvislost s nehodou,“ popsala mluvčí s tím, že se tato varianta nepotvrdila. Zraněný mladík byl převezen do Fakultní nemocnice Olomouc, kde byl nařízen i odběr krve, zda nebyl při jízdě ovlivněn alkoholem nebo návykovými látkami.

„Příslušníci HZS provedli uhašení vozidla a jejich vyšetřovatel se vyjádřil, že ke vznícení vozidla došlo vlivem nehody. Hmotná škoda byla předběžně stanovena na 70 tisíc korun,“ uzavřela mluvčí Miluše Zajícová. Okolnosti nehody momentálně prošetřuje policie.  

„Příslušníci HZS provedli uhašení vozidla a jejich vyšetřovatel se vyjádřil, že ke vznícení vozidla došlo vlivem nehody. Hmotná škoda byla předběžně stanovena na 70 tisíc korun,“ uzavřela mluvčí Miluše Zajícová. Okolnosti nehody momentálně prošetřuje policie.  

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály