Hádka skončila bodnou ránou. Útočník u sebe měl několik nožů

Složky Integrovaného záchranného systému včera po jedné hodině odpolední zasahovaly u potyčky dvou mužů na Masarykově třídě v Olomouci. Neshody skončily bodnutím jednoho z nich a převozem do nemocnice.

"Dnes jsme byli přivoláni k potyčce dvou mužů. Během toho měl jeden z aktérů utrpět zranění, patrně nožem,“ vysvětlila ve čtvrtek pro Olomoucký Report policejní mluvčí Petra Vaňharová s tím, že útočník skončil v rukách policistů. Jednalo se o pětačtyřicetiletého muže, který u sebe měl několik nožů. Další informace Petra Vaňharová doplnila v pátek před polednem: "Z dosavadního prověřování vyplývá, že k fyzické potyčce mezi dvěma, do té doby zcela neznámými muži, mělo dojít po předchozí slovní rozepři."

"Jednalo se o muže středního věku, který měl být napaden," řekla ve čtvrtek pro Olomoucký Report mluvčí ZZS Olomouckého kraje Lucie Mikisková s tím, že hlášení o zraněném muži přijali záchranáři před půl druhou odpoledne. Věk napadeného muže v pátek upřesnila policejní mluvčí, poraněn měl být dvaašedeátiletý muž. "Jednalo se o bodnou ránu v oblasti předloktí, pacient byl při vědomí, spolupracující. Převezli jsme jej na urgentní příjem," dodala Mikisková.

Kriminalisté případ nyní prověřují pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví.

Související

Rychlovky

  • OLOMOUC
    Vysoké teploty se nevyhýbají ani MHD v Olomouci. V letních měsících roste poptávka po klimatizacích v autobusech a tramvajích. Mluvčí Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) Anna Sýkorová sdělila pro Report, kolik jich v Olomouci s klimatizací jezdí. Více.
  • OLOMOUC
    Před olomouckým vrchním soudem dnes stane čtveřice lidí obžalovaná z pojistného podvodu s luxusní vilou v Moravičanech na Šumpersku. Krajský soud jim uložil tresty v rozmezí od šesti do 7,5 roku vězení. Majitelé si podle rozsudku nechali za pomoci známých svou vilu zapálit, získat chtěli na pojistce 55 milionů korun. Více.
  • OLOMOUC
    Obránce Vít Beneš je znovu hráčem SK Sigma Olomouc. Bývalý hráč prvoligového áčka přichází z druholigové Jihlavy na Andrův stadion do třetiligového béčka. Více.

Nejnovější

Nejčtenější

Seriály